Állásajánlat - informatikai rendszergazda

A Tatabányai Törvényszék informatikai rendszergazda munkakör betöltésére

                                                       munkatársat keres

Főbb feladatai:

  • Szerverek üzemeltetése (Windows, Active Directory, Linux, Web, Adatbázis, stb.) telepítése, konfigurálása
  • Munkaállomások üzemeltetése (Windows 7, Windows 10)
  • Informatikai rendszerek teljes körű (hardver-szoftver) felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és elhárítása
  • Felhasználók támogatása „helpdesk” rendszerben
  • Adatmentési folyamat működtetése, felügyelete.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú diploma
  • Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés, csapatmunka, jó problémamegoldó és jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat
  • Windows Server, Active Directory, SCCM ismeretek
  • Linux szerver ismeret.

Amit kínálunk:

  • Vállalati mobiltelefon, laptop
  • Változatos szakmai feladatok
  • Támogató csapat, jó munkahelyi légkör
  • Cafeteria
  • Utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye, kezdő időpontja:

  • Tatai és Komáromi Járásbíróság (a betanulás ideje alatt részben Tatabánya)
  • 2022. augusztus 1.

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz, amely tartalmazza oklevéllel, bizonyítvánnyal igazolható iskolai és szakmai végzettségeit, képesítéseit, valamint az eddigi munkaviszonyai pontos megnevezését, időtartamát.
  • Motivációs levél

Jelentkezési határidő: 2022. június 30.

Bérezés: Az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény szerint.